Nahoru

Spisová služba DMS

Spisová služba DMS

Společnost Novit s.r.o. disponuje vlastním řešením N-Docs v oblasti DMS (Document Management System) a je certifikovaným partnerem společnosti ICZ a.s. pro spisovou službu e-Spis.

Spisová služba

Díky možnostem programových nástrojů pro vedení elektronické evidence či přímo elektronizace samotných dokumentů, naplňuje spisová služba e-Spis veškeré požadavky zákona č. 499/2004 Sb. o archivnictví a spisové službě. Jedná se o řešení, které:

  • umožní kompletní kontrolu nad dokumenty a spisy, čímž zabezpečí průkaznost procesu, kterým byly dokumenty evidovány, zpracovány a vyřízeny,
  • díky elektronické evidenci dokumentů a možnosti jejich elektronického oběhu usnadní a zrychlí práci s těmito dokumenty,
  • zabezpečí, že dokumenty a spisy budou úřadem vyřazeny ve správný čas, požadovaným procesem a odpovědnými pracovníky.

DMS

Systém správy dokumentů N-Docs přináší jednoduché ovládání (úsporu nákladů i času), snadnou administraci, špičkové worfkflow pro automatizaci oběhu a schvalování dokumentů. Solidní technologie je připravena na propojování s dalšími systémy uvnitř firmy. Provázanost s prostředím Microsoft Windows a Microsoft Outlook usnadňuje užívání i méně zdatným uživatelům a zrychluje vlastní nasazení.